BWA - internetowe portale artystyczne

Budowa Witryn Artystycznych

Specjalna oferta zakładania stron internetowych dla Polskich Artystów Plastyków

Wspólnie staramy się promować Polską Sztukę. Zrobimy wiele aby w zasobach wyszukiwarki Google było wiele polskich adresów. Jeśli posiadasz już swoją witrynę - jeszcze dziś wstaw znaczek PR na swoją stronę, pokaż odwiedzającym, że Twoja galeria posiada swój status w serwisie Google. Dołącz do grona witryn najlepszych.

Dodając tutaj bezpłatne ogłoszenie, ofertę, informację lub zaproszenie - zyskujecie potrójnie! Waszą informację może zobaczyć nawet 1000 nowych gości dziennie. Wpisując w ogłoszeniu adres www i dodając kilka zdjęć - Wasza witryna pojawi się w artystycznym Katalogu Stron, a Wasze fotografie zostaną opublikowane w Galerii Sztuki.

portal artystycznypage rank

Portal Sztuki to serwis zrzeszający najlepsze strony artystyczne. Udostępniany tam Page Ranking to dość obiektywna metoda mierzenia popularności danej strony w zasobach Google. Im wyższy wskaźnik (w skali od 1 do 10) tym teoretycznie strona posiada większą wartość wg skomplikowanych kryteriów serwisu Google. Zwracamy uwagę na to, że poniższy ranking PR nie jest jedynym miernikiem znaczenia wartości strony. Pozostaje jednak faktem, że jest on jednym z niewielu łatwo rozpoznawalnych wskaźników określających taką wartość. Większość zabiegów, których dokonujemy w czasie pozycjonowania, promowania, reklamowania naszej strony wpływa również korzystnie na wzrost PR, co przeważnie przekłada się bezpośrednio na popularność naszego adresu oraz wkrótce potem na jej pozycję w wyszukiwarce.

wybrane szablony

encyklopedia sztukiencyklopedia sztuki

Encyklopedia Sztuki. Encyklopedia internetowa to serwis dla wszystkich internautów poszukujących wiedzy, definicji, aktualności ze świata sztuki i kultury. Przedstawiamy ogólnie dostępny Portal Sztuka. Encyklopedia Sztuki to wielojęzyczny projekt internetowej encyklopedii, działającej na zasadzie otwartej treści - czyli wieloosobowej możliwości edycji haseł i stron na których się znajdujemy. Wszystko to działa w oparciu o oprogramowanie "wiki" dzięki czemu pozwala na edycję treści każdemu użytkownikowi odwiedzającemu daną stronę. Na stronach Encyklopedii Sztuki znajdą Państwo mnóstwo interesujących danych, artykułów, haseł, osobistości, życiorysów i reprodukcji prac.

ogłoszenia sztukabezpłatne ogłoszenia

Informator Artystyczny . Wystaw tam teraz swoje prace artystyczne na sprzedaż. Spróbuj opisać, pokazać i ogłosić wszystkim: co tworzysz, nad czym pracujesz, co wystawiasz, co proponujesz koneserom i pasjonatom dzieł artystycznych! Bezpłatne Informacje o sprzedaży sztuki ekspozycje.pl, to pierwszy polski serwis całkowicie poświęcony Ogłoszeniom ze świata Artystów. Napisz anons o sprzedaży, wymianie lub kupnie dzieł sztuki. Zaproponuj cenę i pozostaw informacje kontaktowe lub adres do galerii internetowej. Ogłoszenia o handlu sztuką można wystawiać w wielu proponowanych dziedzinach: malarstwo * grafika i rysunek * rzeźba * fotografia * ceramika * sztuka cyfrowa * tkanina * sztuka ludowa * biżuteria * sklepy * decoupage * inne ogłoszenia.

przewodnik po sztuceprzewodnik po sztuce

Katalog Sztuki - to starannie dobrany spis wartościowych stron artystycznych, które ze względu na swoją specyfikę, ciekawą budowę, doskonałą treść, niesamowity artystyczny klimat zasługują na miano prawdziwie artystycznych witryn. W proponowanym przez Polskie Strony Artystyczne zestawie witryn znajdą Państwo galerie najlepszych Polskich artystów plastyków, realizujących się z wielu dziedzinach Polskiej Sztuki. Zapraszamy najlepszych artystów rzeźbiarzy, malarzy, grafików, fotografów, tkaczy, ceramików, rysowników, ilustratorów, grafików komputerowych, złotników, twórców ludowych.

fotografia artystycznafotografia czarno-biała

Fotografia Artystyczna na iso400 - Zapraszamy do udziału w bezpłatnym przedsięwzięciu serwisu Polskich Stron Artystycznych. Udostępniamy galerię monochromatycznej fotografii dla wszystkich, którzy fotografują z pasją, dla wszystkich którzy mają odwagę podzielić się swoją Twórczością z innymi. Udostępniamy ten adres tym wszystkim, którzy mają odwagę porozmawiać o swoich pracach, nie boją się wspólnych komentarzy i mają w sobie ogromną ochotę dowiedzieć się, jak nasi goście ocenią Waszą Fotografię. Jeśli zależy Ci, aby Twoje zdjęcia obejrzało jak najwięcej internetowych Gości.

pocztówki artystycznee-kartka

Artystyczne e-kartki . Najmilszym sposobem reklamy Waszych prac jest udostępnienie ich kopii jako wygodnych i gustownych zarazem kartek pocztowych. Zamiast przesyłać sobie tylko same linki do ulubionych wystaw - teraz nasi goście mogą wykorzystać Wasze wybrane dzieła i zbudować z nich eKartę. Internet nie zna granic, w ciągu paru dni Wasze prace mogą ozdobić pozdrowienia niezliczonej ilości pocztówek ... w Polsce i za granicą. Zaproście tutaj swoich znajomych, zareklamujcie swoją wystawę, wyślijcie bliskiej osobie artystyczną widokówkę, która zachęca do obejrzenia całej ekspozycji. Pozwólcie internautom rozpropagować Wasze dzieła. Załóżcie tu konto, udostępnijcie im swoje prace, aby mogli sami rozesłać je po całym świecie! eKartki to najlepsza Wasza reklama...

wystawy sztukigaleria sart

Galerie Sztuki - podstawowe wystawy w Galerii Sart są całkowicie bezpłatne. Oto jedna z najpopularniejszych galerii sztuki w polskiej sieci - prezentująca BEZPŁATNIE wystawy polskiej sztuki plastycznej od 1999 roku. Zapraszamy tu wszystkich zainteresowanych artystów. Galeria Sart nie zajmuje się bezpośrednio sprzedażą prezentowanych prac plastycznych. Nie zajmuje się ich wyceną, ani umieszczaniem na aukcjach internetowych. Portal zajmuje natomiast efektywną prezentacją Waszej oferty prac, Waszej twórczości ...

usługi artystyczneoferty artystów

Usługi Artystyczne to portal usługowo-promująco-informacyjny, obejmujący wszelkie dziedziny artystyczne: architektura i wystrój wnętrz, biżuteria, ceramika i szkło artystyczne, decoupage, fotografika, grafika i rysunek, inne, kaligrafia, literatura, malarstwo, moda, tkaniny, filc, muzyka, renowacja sztuki, rzemiosło artystyczne, rzeźba, scenografia, sztuka sakralna, taniec, teatr, wzornictwo przemysłowe. Serwis stanowi przede wszystkim medium pośredniczące w świadczeniu i poszukiwaniu usług artystycznych, umożliwiając kontakt i nawiązanie współpracy między zainteresowanymi stronami.